Galerie

Relaxační a vzdělávací centrum

Vyberte si, co vás zajímá

Máte už své oblíbené cvičení či zájem, nebo si ho teprve vybíráte? Tak či onak, sál nabízí širokou nabídku cvičení, kurzů a workshopů. Vyberte si z nabídky našich lektorů.

Malování vajíček na Velý Pátek

7. DUBNA 2023

Zuzka je jedna z lektorek, které cvičí pravou jógu. Propaguje i její filosofii, která je nezbytná pro zklidnění mysli. Její hodiny jsou velice příjemné a harmonické.  Respektuje každého jedince, ke kterému přistupuje individuálně s ohledem na jeho schopností.

Den otevřených dveří ​

1. DUBEN 2023

Wendy je terapeutka s dlouhou praxí. Tradiční čínské medicíně se věnuje 15 let. Qigongu, Neigongu a Taiji 17 let, masíruje už 25 let. Dříve pracovala jako zdravotní sestra na různých odděleních, čímž získávala spoustu zkušenosti. Ke klientům přistupuje vždy individuálně.  

Akce 1

2023

Text

Jóga

DANIELA BÁRTOVÁ

Daniela se věnuje různám druhům jógy (ashtanga józe, jivamukti józe, yin józe a rádža józe). Baví ji učit a své zkušenosti předávat dál. V současnosti nejblíže malým dětem a seniorům. Věnuje se dětské józe a józe pro rodiče s dětmi. Připravuje se na kurzy jógy pro seniory se zdravotním omezením. Kromě kurzů jógy provádí také bylinné masáže.

Hormonální jógová terapie

LINDA LACINOVÁ

Linda je certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy, muže a diabetiky, dále jógy, fyziojógy, školy pánevního dna metodou 3×3 a gravidjógy. Pomáhá lidem překonávat problémy s hormonální nerovnováhou, eliminovat stres a praktikovat jógu zdravě s ohledem na jejich zdravotní omezení.

Jóga

SIMONA TUCHTASUNOVÁ

Simona má vizi světa, na kterém budeme všichni šťastní a spokojení. Přeje si, abychom na této nádherné planetě mohli všichni žít společně v míru a s úctou ke svému okolí. Jóga je pro ni jednou z možných cest, která vede k tomuto cíli. Pro ni samotnou je to životní styl a celoživotní práce na sobě samé, která však přináší to nejkrásnější ovoce.
 

NeiGong, QiGong, TaiJi

LUĎEK RŮČKA

Luděk se věnuje TaiJi/TaiChi, QiGongu, NeiGongu. Tato starodávná umění velmi aktivně studuje a učí už dlouhá léta. Při cvičení z Luďka vyzařuje optimismus, laskavost a vyrovnaný pohled na život.  Když může, rád utíká do hor, kde si užívá klid, čerpá energii a hledá inspiraci.
 

Celostní medicína, TČM, ajurvéda

ROMANA FARNA

Romana je celostní terapeutka. Už noho let se věnuje tradiční čínské medicíně, ájurvédě, dietologii a bylinné léčbě. Na svých seminářích klientkám doporučuje vhodné dýchání, cviky a různé svépomocné techniky. Praktikuje na nich masáže a akupresuru. Je také lektorkou jógy, oční jógy, pránajámy.

QiGong, fasciální masáže

TOMÁŠ PŘISTOUPIL

Tomáš vystudoval Shiatsu. Kraniosakrální terapii, reflexologii chodidel, fasciální masáže praktikuje už několik let. Qigongu se věnuje společně se svou praxí. Nyní cvičí Qigong, styl Orel v hnízdě.

Sál bude vaším útočištěm

MÍSTO SETKÁVÁNÍ

Hledáte místo, kam budete pravidelně docházet, abyste si aktivně odpočinuli v kruhu podobně zaměřených lidí, jako jste vy sami? 

PŘÍJEMNÝ PROSTOR

Prostor sálu je velmi příjemný. Díky vysokým stropům a velkým oknům má přirozené světlo a je dobře větraný. V jeho interiéru nenajdete rušivé prvky. Je proto ideálním prostorem pro soustředění a relaxaci.  

IDEÁLNÍ DOSTUPNOST

Sál se nachází v centru Ostravy, kam se snadno dostanete hromadnou dopravou z celého města.

„Sál vznikl pro všechny, kteří chtějí čerpat ze společného úsilí vylepšit naše zdraví a prohloubit naše vědění.“
Lenka Chlebounová

Kontakt

Telefon
+420 603 244 265

E-mail
sal.subertova@seznam.cz

Adresa

Šubertova 1226/4
702 00 Moravská Ostrava

Sociální sítě

Webdesign © 2023 Jakub Klein jakubklein.com

Přejít nahoru