Reference

Relaxační a vzdělávací centrum

Děkuji všem za jakoukoli referenci. Vaše podněty si vezmeme k srdci a uděláme všechno pro to, abyste byli se Sálem co nejvíce spokojení. 

Lenka Chlebounová

Přečtěte si, co o sál řekli nebo napsali ti, kdo zde trávili čas jako účastníci nejrůznějších kurzů. 

JARMILA KRUPOVÁ

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat všem, kteří se starají o Sál. Je zde velmi hezké a příjemné prostředí. Lektoři jsou úžasní a milí. Díky za jejich přístup a samozřejmě velikou zásluhu na tom všem má Leny. Je tělem i duší Sálu. Ráda, moc ráda se tam vracím!

TOMAS HERYAN

Dne otevřených dveří v Sále jsem se zúčastnil již podruhé. Předesílám, že nějak extra necvičím, ani se nevěnuji Józe.. Bylo to ale kouzelné, aktivní a zároveň relaxační den, a dokonce s obědem? Úžasné! Navíc jsem se nejenže dozvěděl celou řadu zajímavých věcí ohledně lidského zdraví, co do dietetiky a bylin dostupných v našem okolí. Poznal jsem i velmi zajímavé, ale hlavně pohodové lidi. Troufám si říct, že lépe vynaložený čas investovaný do sebe si nedovedu představit, a to mám rodinu a bývám velmi zaneprázdněn! Takové chvíle na sebe sama rozhodně nelituji.. Příště by to možná jen chtělo namísto tří lekcí jógy zařadit i jiná cvičení, jako je Qi Gong, nebo i základy Tai-Chi, ať je to barevnější. Vážím si i možnosti přispět dobrovolným příspěvkem na nadaci Mazlíci v nouzi. Těším se na příště, Děkuji!

RENATA ŠWIGOSTOVÁ

Zdravím všechny! Jsem moc ráda, že Sál existuje. Cvičila jsem s Wendy, Zuzkou i s Tomášem. Všechna cvičení a všechny rady mi určitě pomohly. Sál je v dobrém místě, dostupný hromadnou dopravou. Díky!

JANA CARBOLOVÁ

Cvičím Qigong s Wendy. Jak se po cvičení cítím ? Je to jako po plavání nebo sauně. Jedním slovem uvolněně. Od té doby, co chodím na Qigong s Wendy, se mi výrazně zlepšila rovnováha. Je mi už přes padesát a každé protažení kloubů a šlach je důležité pro lepší hybnost celého těla. Jednoduše – dělá mi to dobře po těle i na duši. Zdravím!

PAVLÍNA GAZDOVÁ

Děkuji Wendy a za úžasný kurz Qigong. Vše skvělé vysvětlí, řekne proč jednotlivé cviky cvičíme, jak nám pomůžou. Velmi lidský a osobni přistup a příjemné prostředí Sálu. Velmi mi pomohla i při mé onkologické léčbě. Pavlína

JAKUB KLEIN

Sál jsem poznal ještě v době, kdy se nejmenoval Sál. Pamatuju si, že mě toto místo zaujalo hned napoprvé. Vysoký strop a výhled na starou zástavbu udělaly svoje. Ano, to bylo něco pro mě. Hned jsem se tam cítil jako doma. Vlastně pak pokaždé, co jsem tam další dva roky  pravidelně docházel jako student. 

Uplynulo mnoho let a místo se jmenuje Sál. Doznalo pár změn, ale svůj charakter magického místa si zachovalo, Troufám si říct, že díky citlivým úpravám interiéru teď působí ještě magičtěji.

JIŘINA KUŽELOVÁ

Prostor Sálu znám už dlouhou dobu. To místo se mi vždycky líbilo. Když jsem vystoupila z tramvaje, za chvíli jsem mohla cvičit. Ani s parkováním nebyl nikdy problém.

Ale to nejdůležitější je, že se mi líbí Sál jako interiér. Všechny prostory starých domů mají svého ducha. A protože je tento Sál v péči lidí, kteří ho pořád jen zvelebují, je to duch mírný, vlídný a laskavý. 

Kontakt

Telefon
+420 603 244 265

E-mail
sal.subertova@seznam.cz

Adresa

Šubertova 1226/4
702 00 Moravská Ostrava

Sociální sítě

Webdesign © 2023 Jakub Klein jakubklein.com

Přejít nahoru